facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 382. Bölüm Fragmanı 25 Aralık
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 382. Bölüm Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 25 aralık Cuma Akşamı saat 21:00'da 382. yeni bölümü ile merhaba diyecek. Rıza Baba ekibini geri alma isteğini sözünü almıştır. Ekip tekrar Rıza Baba'ya katılır. Selin ve Volkan bu ekipten ayrılacağı üzgündür fakat Rıza Baba'nın isteği üzerine onlarda ekibe katılır. Rıza Baba ve ekibi tekrar bir aradadır.
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 382. Bölüm Fragmanı 25 aralık fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Arka Sokaklar 382. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 382. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 382. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 382. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 382. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 382. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 382. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 382. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 382. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 382. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 382. Bölüm Fragmanı özeti