facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 383. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 383. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 1 ocak Cuma Akşamı saat 21:00'da 383. yeni bölümü ile merhaba diyecek. Ekip Timur'u yakalamak için plan yapıyor. Timur'un göz bebeği yurt dışındaki bağlantısı Ceylan Türkiye'ye geliyor. Bu haberi alan ekip Ceylan'ın Timur ile mutlaka buluşacağını düşünerek Murat gizli görev gereği Ceylan'ın kaldığı otele yerleşir. Murat kendiniz kıza beğendirip gönlünü feth eder. Timur Murat'ın gizli polis olduğunu anlayıp paketler. Ekip Murat'ı kurtarmak için harekete geçer.
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 383. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 383. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 383. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 383. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 383. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 383. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 383. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 383. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 383. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 383. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 383. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 383. Bölüm 2. Fragmanı özeti