facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 385. Bölüm Fragmanı 22 Ocak Cuma
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 385. Bölüm Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 22 ocak Cuma Akşamı saat 21:00'da 385. yeni bölümü ile merhaba diyecek. Ekip tarihi eser kaçakçılarının peşine düşer. Ceylan ise hapisteki koğuşuna yerleştirilir. Timur kardeşi Ceylan'ın rahat etmesi için ona dışarıdan elinden geleni yapar. İçeride dört beş kişinin bulunduğu özel bir koğuşa yerleştirmiştir. Aynı koğuşta birlikte kaldığı Meltem Ceylan'la temasa geçer Meltem aslında polistir. Ceylan koğuşta da rahat durmaz ve şişlenip hastaneye kaldırılır. Timur ekibin başına çorap örmeye devam eder.
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 385. Bölüm Fragmanı 22 ocak Cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 385. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 385. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 385. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 385. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 385. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 385. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 385. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 385. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 385. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 385. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 385. Bölüm Fragmanı özeti