facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 386. Bölüm Fragmanı 29 Ocak Cuma
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 386. Bölüm Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 29 ocak Cuma Akşamı saat 21:00'da 386. yeni bölümü ile merhaba diyecek. Timur'un kız kardeşi Ceylan'ın çatışma sırasında Selin tarafından vurulması tüm basında manşet olarak yayınlanmıştır. Timur ekipten intikamını almak için planlarını uygulamaya sokar. Ekip Timur'un planlarından kurtulabilecek mi?
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 386. Bölüm Fragmanı 29 ocak Cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Arka Sokaklar 386. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 386. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 386. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 386. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 386. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 386. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 386. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 386. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 386. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 386. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 386. Bölüm Fragmanı özeti