facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 387. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 387. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 5 şubat Cuma Akşamı saat 21:00'da 387. yeni bölümü ile merhaba diyecek. Rıza Baba ve Ali yeni polis Ercan ile telsizden haberleşip buluşmaya giderler fakat onları bekleyen sürprizden habersizdirler. Timur ve adamları ormanlık alanda Rıza Baba'yı pusuya düşürürler. Ali ve Rıza Baba zor durumdadır. Ekip Rıza Baba'nın yardımına yetişebilecek mi?
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 387. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 387. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 387. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 387. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 387. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 387. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 387. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 387. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 387. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 387. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 387. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 387. Bölüm 2. Fragmanı özeti