facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 388. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 388. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 12 şubat Cuma Akşamı saat 21:00'da 388. yeni bölümü ile merhaba diyecek. Timur'un bugüne kadar yaptıkları artık fazlasıyla can sıkmaya başlamıştır. Timur her fırsatta Rıza Baba ve ekibine zarar vermeye çalışmaktadır. Rıza Baba ve ekibi Timur'u kesin olarak yakalamanın peşine düşer. Timur'un son yaptığı eylemde polis memurlarını öldürmesiyle emniyet teşkilatı ayağa kalkar. Valilik ve emniyet teşkilatı bir karar alır. Rıza Baba ve ekibinin tek hedefi artık Timur'dur.
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 388. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 388. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 388. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 388. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 388. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 388. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 388. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 388. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 388. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 388. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 388. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 388. Bölüm 2. Fragmanı özeti