facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 389. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 389. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 19 şubat Cuma Akşamı saat 21:00'da 389. yeni bölümü ile merhaba diyecek. Timur'un hakkından gelen ekip bu hafta çocuk kaçıran şebekenin peşine düşüyor. Savcılığın emri üzerine bir falcı baskınına giden ekip olayın iç yüzünü öğrenir. Yapılan baskında Falcı Serkan'ın kasasından bir eser çıkar. Ekip önce Falcı Serkan sırrını çözecek daha sonra çocuk kaçıran çetenin peşine düşecektir.
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 389. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 389. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 389. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 389. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 389. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 389. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 389. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 389. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 389. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 389. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 389. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 389. Bölüm 2. Fragmanı özeti