facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 390. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 390. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 26 şubat Cuma Akşamı saat 21:00'da 390. Ekibe yeni bir üye katılıyor. Bu hafta diziye yeni katılan Hakan Komiser'i de operasyonlarda görebileceksiniz. Hakan Komiser ve yeni ekip Sancar ile Nusret'in peşindedir.Ele geçirilen önemli bir dosyada dağdan şehre inen keskin nişancıların listesi yer almaktadır. Keskin nişancıların hedefleri bellidir. Her namlunun ucunda bir polis vardır. İlk tehlikede olan isim Mesut'tur. Mesut vurulacak mı?
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 390. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Arka Sokaklar 390. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 390. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 390. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 390. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 390. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 390. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 390. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 390. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 390. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 390. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 390. Bölüm 2. Fragmanı özeti