facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 391. Bölüm Fragmanı 4 Mart Cuma
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 391. Bölüm Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 4 mart Cuma Akşamı saat 21:00'da 391. Ekibe yeni bir üye katılıyor. Selin Komiser tehlikede ve ekip Selin Komiseri kurtarmak için seferber oluyor. Sancar'ın yeni planı ambulans kaçırmaktır. Kusursuz bir plan yapan Sancar amacına ulaşır ambulans ekibi ihbar yerine geldiğinde ıssız bir yere götürülür. Olay yerine giden Selin Komiser Sancar ve Nusret'in kucağına düşer. Ekip Selin Komiser'i Sancar'ın elinden kurtarabilecek mi?
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 391. Bölüm Fragmanı 4 mart Cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 391. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 391. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 391. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 391. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 389. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 391. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 391. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 391. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 391. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 391. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 391. Bölüm Fragmanı özeti