facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 392. Bölüm 2. Fragmanı 11 Mart Cuma
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 392. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 11 mart Cuma Akşamı saat 21:00'da 392. Ekibe yeni bir üye katılıyor. Selin Komiser tehlikede ve ekip Selin Komiseri kurtarmak için seferber oluyor. Sancar'ın yeni planı ambulans kaçırmaktır. Kusursuz bir plan yapan Sancar amacına ulaşır ambulans ekibi ihbar yerine geldiğinde ıssız bir yere götürülür. Olay yerine giden Selin Komiser Sancar ve Nusret'in kucağına düşer. Ekip Selin Komiser'i Sancar'ın elinden kurtarabilecek mi? Ekip Nedim'den yola çıkarak örgütün kökünü kurutmak için harekete geçer.
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 392. Bölüm 2. Fragmanı 11 mart Cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Arka Sokaklar 392. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 392. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 392. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 392. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 392. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 392. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 392. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 392. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 392. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 392. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 392. Bölüm 2. Fragmanı özeti