facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 393. Bölüm Fragmanı 18 Mart Cuma
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 393. Bölüm Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 18 mart Cuma Akşamı saat 21:00'da 392. Ekibe yeni bir üye katılıyor. Ekip Sancar'ın peşine düşer. Nazike kapkaççıların elinden kurtulabilecek midir? Civan ve Reva hayatını kaybetmiştir tek hayattan kalan Sancar'dır. Sancar bir yandan kaçmaya devam ederken diğer yandan haince planlarını uygulamaya koyar. İstanbul'un orta yerine koyduğu bombayı patlatmadan ekip Sancar'ı yakalayabilecek midir?
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 393. Bölüm Fragmanı 18 mart Cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Arka Sokaklar 393. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 393. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 393. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 393. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 393. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 393. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 393. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 393. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 393. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 393. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 393. Bölüm Fragmanı özeti