facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 394. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 394. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 25 mart Cuma Akşamı saat 21:00'da 394. Ekibe yeni bir üye katılıyor. Selin, Hakan, Ali ve Arada İstanbul'da Beyoğlu sokaklarında yerde baygın yatan bir genç bulurlar. Etraftan ve gençten bilgi almaya çalışırken cebinden uyuşturucu hap bulurlar. Polisleri gencin başında gören şebeke elemanı Hilmi patronu Muzaffer'e durumu iletmiştir bile. Ekip şebekenin peşine düşer. Ekip uyuşturucu şebekesini çökertebilecek mi?
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 394. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Arka Sokaklar 394. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 394. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 394. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 394. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 394. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 394. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 394. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 394. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 394. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 394. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 394. Bölüm 2. Fragmanı özeti