facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 395. Bölüm Fragmanı 1 Nisan Cuma
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 395. Bölüm Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 1 nisan Cuma Akşamı saat 21:00'da 395. Ekibe yeni bir üye katılıyor. Zeliha'nın yolda bulup eve getirdiği hasta köpek Hüsnü'yü çıldırtıyor. Ekip mafya hesaplaşmasının peşindedir. Mafyanın bağlantılarına ulaşan ekip peşlerine adam takar ve buluşma yerine bir baskın düzenler. Ekip bu baskından sapa sağlam çıkabilecek mi? mafya ekibi çökertilebilecek mi?
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 395. Bölüm Fragmanı 1 nisan Cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Arka Sokaklar 395. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 395. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 395. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 395. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 395. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 395. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 395. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 395. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 395. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 395. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 395. Bölüm Fragmanı özeti