facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 396. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 396. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 8 nisan Cuma Akşamı saat 21:00'da 396. Ekibe yeni bir üye katılıyor. Ekip bir hırsızlık vakasıyla daha karşı karşıyadır. Şahısın yüzü kar maskesi kullandığı için yüzü seçilmemektedir. Soygunda enteresan bir durum vardır. Kasanın tamamı boşaltılmamıştır. Enteresan olan şu ki hırsız ihtiyacı olduğu kadar parayı çalmıştır. Hırsız tespit edilir ismi Cafer Somuncudur. Ekip hırsız Cafer'i yakalamak için harekete geçer.
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 396. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Arka Sokaklar 396. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 396. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 396. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 396. Bölüm 2. Fragmanı,Arka Sokaklar 396. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 396. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 396. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 396. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 396. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 396. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 396. Bölüm 2. Fragmanı özeti