facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 397. Bölüm Fragmanı 15 Nisan Cuma
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 397. Bölüm Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 15 nisan Cuma Akşamı saat 21:00'da 397. Ekibe yeni bir üye katılıyor. Hırsızlık vakasından sonra çetenin peşine düşen ekip sıradışı olaylarla karşı karşıya kalıyor. Şiyan ve Mestan'ın liderliğindeki hırsızlık çetesine ekip baskın düzenler. Mestan'ın sanayideki eski tamirhanesine baskın yapan ekip çatışmaya girer. Çatışmada Mestan ve Şiyan kaçar. Fakat Mestan'ın kardeşi Mahmut ölmüştür. Mestan intikam almak için ekibe pusu kuracaktır.
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 397. Bölüm Fragmanı 15 nisan Cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 397. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 397. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 397. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 397. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 397. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 397. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 397. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 397. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 397. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 397. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 397. Bölüm Fragmanı özeti