facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 398. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 398. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 22 nisan Cuma Akşamı saat 21:00'da 398. Ekibe yeni bir üye katılıyor. İş başa düşer ve Hüsnü Baş Komiser olur. Ekip bu defa uyuşturucu kaçakçılarının peşine düşer. Nazike bile Hüsnü'ye ayrı bir özen göstermektedir. Suat Hüsnü'nün baş komiser olduktan sonra makamına yakışır daha şık giyinmesini ister ve alışverişe çıkarlar. Hüsnü ve Suat alışverişe çıkar. Hüsnü kendine yeni bir takım elbise alır. Ayşen Komiser ve ekibiyle birlikte Hüsnü Komiser ve ekibi aynı operasyona katılır. Operasyonda Ayşen Komiser yaralanır.
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 398. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Arka Sokaklar 398. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 398. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 398. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 398. Bölüm 2. Fragmanı,Arka Sokaklar 398. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 398. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 398. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 398. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 398. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 398. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 398. Bölüm 2. Fragmanı özeti