facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı 13 Mayıs Cuma
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 13 mayıs Cuma Akşamı saat 21:00'da 401. Ekip bir uyuşturucu şebekesinin peşine düşer. Çoban ailesi Hüsnü'nün hayatta kalması için dua ederken Mesut ise başını belaya sokar. Mesut Hakan ve Ali ile birlikte Maruf'tan gelen sinyallere doğru ilerler. Maruf'u yakalamak isteyen biri daha vardır o isim ise Kadir'dir. Maruf'u bulmak için uğraşan ekip kendini bir sürü eli silahlı insanın içinde bulur ve çatışmanın içinde kalır. Ekip ölüm kalım savaşı vermektedir.
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı 13 mayıs Cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı Yorumları (4)
yorum velat

Hosnu olmeson artok

yorum İsimsiz

Hosno ol artik

yorum akinci hayrani

Bencede güzel dizi

yorum Akın

Cok güzel bir dizi herzaman izliyorum.süperrrrrr


Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 401. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı özeti