facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 402. Bölüm 2. Fragmanı 20 Mayıs Cuma
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 402. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 20 mayıs Cuma Akşamı saat 21:00'da 402. Ekip bir uyuşturucu şebekesinin peşine düşer. Mesut cezaevine atılır. Hüsnü'nü kendine geldiğini öğrenen Mesut çok sevinir. Hayati tehlikeyi atlatmış olan Hüsnü evde dinlenmek ister. Omurların arasında kalan kurşun yüzünden bir ameliyat daha geçirmek zorunda kalacaktır. İlk olarak memurlar koğuşuna alınan Mesut daha sonra azılı suçluların bölümüne atılır. Bu koğuşta polise iyi gözle bakılmamaktadır. Mesut'un her geçen saat hayatı tehlikededir.
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 402. Bölüm 2. Fragmanı 20 mayıs Cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Arka Sokaklar 402. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

Arka sokakları çok seviyorum bitmemesi içinde dua ediyorum


Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 402. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 402. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 402. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 402. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 402. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 402. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 402. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 402. Bölüm 2. Fragmanı özeti