facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 402. Bölüm Fragmanı 20 Mayıs Cuma
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 402. Bölüm Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 20 mayıs Cuma Akşamı saat 21:00'da 402. Ekip bir uyuşturucu şebekesinin peşine düşer. Mesut cezaevine atılır. Hüsnü'nü kendine geldiğini öğrenen Mesut çok sevinir. Hayati tehlikeyi atlatmış olan Hüsnü evde dinlenmek ister. Omurların arasında kalan kurşun yüzünden bir ameliyat daha geçirmek zorunda kalacaktır. İlk olarak memurlar koğuşuna alınan Mesut daha sonra azılı suçluların bölümüne atılır. Bu koğuşta polise iyi gözle bakılmamaktadır. Mesut'un her geçen saat hayatı tehlikededir.
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 402. Bölüm Fragmanı 20 mayıs Cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 402. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 402. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 402. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 402. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 402. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 402. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 402. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 402. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 402. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 402. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 402. Bölüm Fragmanı özeti