facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 403. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 403. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 27 mayıs Cuma Akşamı saat 21:00'da 403. Ekip bir uyuşturucu şebekesinin peşine düşer. Mesut'un bulunduğu ceza evinde ortalık karışır. Adli tıptan çıkan sonuçlardan Mesut'un suçsuz olduğu anlaşılır. Ekip Mesut'u ceza evinden çıkarmak için harekete geçer. Ekip cezaevi kapısına gittiğinde Kudret Mesut'a bıçak çekmiştir. Mesut durumu fark eder ve Kudret'i alt eder. Bakalım Mesut Komiser ceza evinden sapa sağlam çıkabilecek mi?
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 403. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Arka Sokaklar 403. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 403. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 403. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 403. Bölüm 2.Fragmanı,Arka Sokaklar 403. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 403. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 403. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 403. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 403. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 403. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 403. Bölüm 2. Fragmanı özeti