facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 403. Bölüm Fragmanı 27 Mayıs Cuma
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 403. Bölüm Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 27 mayıs Cuma Akşamı saat 21:00'da 403. Ekip bir uyuşturucu şebekesinin peşine düşer. Mesut'un bulunduğu cezaevinde ortalık karışır. Adli tıptan çıkan sonuçlardan Mesut'un suçsuz olduğu anlaşılır. Ekip Mesut'u cezaevinden çıkarmak için harekete geçer. Ekip cezaevi kapısına gittiğinde Kudret Mesut'a bıçak çekmiştir. Mesut durumu fark eder ve Kudret'i alt eder. Bakalım Mesut Komiser cezaevinden sapa sağlam çıkabilecek mi?
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 403. Bölüm Fragmanı 27 mayıs Cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 403. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 403. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 403. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 403. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 403. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 403. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 403. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 403. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 403. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 403. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 403. Bölüm Fragmanı özeti