facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 404. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 404. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 3 haziran Cuma Akşamı saat 21:00'da 404. Ekip bir uyuşturucu şebekesinin peşine düşer. Ferruh ve Ayşe polis uygulamalarından birinde çevirmeye takılır. Aranan şahıslardan olduğu anlaşılınca iş ortağı olan ikili kaçmaya başlar. Ferruh ve Ayşe kaçarken uzun süren bir kovalamaca başlar. Ekip büyük çapta bir patlama yapılacağı ihbarını alır ve Çevik Kuvvet Özel Tim ile birlikte operasyona başlar.
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 404. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 404. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 404. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 404. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 404. Bölüm 2.Fragmanı,Arka Sokaklar 404. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 404. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 404. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 404. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 404. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 404. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 404. Bölüm 2. Fragmanı özeti