facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 406. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 406. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 17 haziran Cuma Akşamı saat 21:00'da 406. Ali önemli bir göreve verilmiştir. Mesut çılgına dönmüş durumdadır çünkü Selin kaçırılmıştır. Mesut Selin'i nasıl yalnız bırakabildiklerinin hesabını kendine sorar. Bekir tarafından esir alınan Selin'i Erdal teslim alıp babası Azmi'nin malikanesine götürür. Azmi bu durumu kabullenemez ve Erdal'la anlaşmazlık yaşar. Emniyette olağan üstü hal ilan edilir büyük bir toplantı yapılıp Selin'i kurtarmak için operasyon yapılır.
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 406. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 406. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 406. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 406. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 406. Bölüm 2.Fragmanı,Arka Sokaklar 406. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 406. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 406. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 406. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 406. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 406. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 406. Bölüm 2. Fragmanı özeti