facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 407. Bölüm 2. Fragmanı 24 Haziran Cuma
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 407. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 24 haziran Cuma Akşamı saat 21:00'da 407. Ali önemli bir göreve verilmiştir. Rıza yayına Mesut'u da alarak Azmi'ye son bir şey söylemek için konvoyu durdurmuştur. Arama izni bulunan Erdal'ın e-mail hesabına girilir. Azmi'nin yeni tuttuğu avukatı da Erdal'a ulaşabilmek için takibe alınır. Erdal şehir dışında Emre'den aldığı mallar sayesinde gününü gün etmektedir. Ekip ulaştığı ipuçları sayesinde Emre'nin de yardımıyla Erdal'a ulaşmaya çalışacaktır.
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 407. Bölüm 2. Fragmanı 24 haziran Cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 407. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 407. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 407. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 407. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 407. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 407. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 407. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 407. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 407. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 407. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 407. Bölüm 2. Fragmanı özeti