facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 408. Bölüm Fragmanı 1 Temmuz Cuma
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 408. Bölüm Fragmanı özeti: Kanal D'nin sevilen dizisi tüm heyecanı ile tekrar Kanal D ekranlarında 1 temmuz Cuma Akşamı saat 21:00'da 408. Ali önemli bir göreve verilmiştir. Rıza Baba torunlarına çikolata almak için uğradığı bakkalda soyguncuyla karşı karşıya kalır. Olaya el attığı sırada son anda yüzünü gördüğü yardım ettiği Deniz'in silahından çıkan kurşun Rıza Baba'yı yere yıkar. Rıza Baba hastaneye kaldırılır. Rıza Baba'nın ekibi ve tüm sevdikleri hemen hastaneye koşar. Durumu kritik olan Rıza Baba yoğun bakımdan çıkabilecek midir?
Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 408. Bölüm Fragmanı 1 temmuz Cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 408. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum İsimsiz

bence Ölmez

yorum emre

rıza ölmesin


Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 408. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 408. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 408. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 408. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 408. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 408. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 408. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 408. Bölüm Fragmanı özeti