facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 412. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 412. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar 412. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 412. bölümü ile 14 ekim cuma akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. Komiser Hakan'ın örgütle bağlantısı var mı? Komiser Hakan mahkemeye çıkartılır. Hakan mahkeme kararı sonucunda tutuklanır. Tunç ve Ebru ilişkisi devam etmektedir. Ebru eski sevgilisi Oktay'ın evinde Tunç ile birlikte takılır. Tunç ve Ebru zamanla uyuşturucuya bağımlı olur. Aylin sevdiği adamın gerçekten terör örgütüne çalışıp çalışmadığı konusunda kara kara düşünmektedir.


Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 412. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Arka Sokaklar 412. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 412. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 412. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 412. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 412. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 412. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 412. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 412. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 412. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 412. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 412. Bölüm Fragmanı özeti