facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 413. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 413. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar 413. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 413. bölümü ile 21 ekim cuma akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. Albay Yüksel Rıza Soylu telefonda tehdit etmiştir. Rıza Soylu ve ailesi ciddi bir tehdit altındadır. Albay oğlu Kerim'i araca bindirip kaçarken araçla birlikte uçurumdan aşağı yuvarlanırlar. Kerim baygın bir şekilde uyanır, Albay ise ekibin elinden zor da olsa kurtulmuştur. Albay son silahını uygulamaya koyar.


Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 413. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Arka Sokaklar 413. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 413. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 413. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 413. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 413. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 413. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 413. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 413. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 413. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 413. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 413. Bölüm Fragmanı özeti