facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 414. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 414. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar 414. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 414. bölümü ile 28 ekim cuma akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. Albay Yüksel Rıza Soylu telefonda tehdit etmiştir. Rıza Soylu ve ailesi ciddi bir tehdit altındadır. Albay oğlu Kerim'i araca bindirip kaçarken araçla birlikte uçurumdan aşağı yuvarlanırlar. Kerim baygın bir şekilde uyanır, Albay ise ekibin elinden zor da olsa kurtulmuştur. Albay son silahını uygulamaya koyar. Rıza Baba'ya evlat acısının ne olduğunu göstermeye ant içen Yüksel Ali'yi rehin alır. Alli ölecek mi?


Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 414. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Arka Sokaklar 414. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 414. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 414. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 414. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 314. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 414. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 414. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 414. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 414. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 414. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 414. Bölüm Fragmanı özeti