facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 416. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 416. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar 416. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 416. bölümü ile 11 kasım cuma akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. Mesut uyuşturucu bağımlısı olan oğlu Tunç için çok üzgündür. Oğlunu uyuşturucudan kurtarmak isteyen Mesut oğlunu psikoloğa götürmeye devam etmekte fakat sonuç alamamaktadır. Bu yolda Mesut'un en büyük destekçisi yine Selin'dir. Tunç ve Mesut'un baba oğul ilişkisi kopma noktasına gelir.


Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 416. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 416. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 416. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 416. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 416. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 416. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 416. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 416. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 416. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 416. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 416. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 416. Bölüm Fragmanı özeti