facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 418. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 418. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar 418. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 418. bölümü ile 25 kasım cuma akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. Hakan annesi Nesrin'i ikna edip Aylin'i istemeye gider. Aylin tabi ki Rıza Baba'dan istenecektir. Mesut'un aklı başka yerlerde olduğu için bu organizasyona katılamaz. Mesut hariicnde herkes isteme merasimine katılır. Rehabilitasyon Merkezi'nde çıkan yangında Tunç içeride mahsur kalır, Mesut oğlu Tunç'u kurtarabilecek mi?


Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 418. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 418. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 418. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 418. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 418. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 418. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 418. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 418. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 418. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 418. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 418. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 418. Bölüm Fragmanı özeti