facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 420. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 420. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar 420. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 420. bölümü ile 9 aralık cuma akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. Yonca'nın kalemini kırmak isteyen Sami hapisten kaçar. Yonca'nın her şeyi polise anlattığından neredeyse emin olsan Sami polisleri atlatıp Yonca'nın evine girer ve ona şiddet uygular. Sonunda Canan'la ilgili gerçekleri öğrenen Sami sakinleşir ve genç kadını bırakır. Hapisten kaçtığı öğrenilen Sami'nin ilk hedefi kızı Canan'ı bulmaktır ikinci hedefi ise Rıza Baba ve ekibinin korkulu rüyası olmak.


Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 420. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 420. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 420. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 420. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 420. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 420. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 420. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 420. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 420. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 420. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 420. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 420. Bölüm Fragmanı özeti