facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 422. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 422. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar 422. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 422. bölümü ile 23 aralık cuma akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. Komiser yardımcısı Mehmet ekibe alışmaya çalışır. Ekip bu süreçte tamamıyla Mehmet'e yardımcı olmaya çalışır. Mesut, Ali ve Mehmet’in bulunduğu ekip aldığıkları ihbarı değerlendirmek için Sezgin'in kaçacağı noktaya giderler.  Operasyonda beklenmedik bir gelişme yaşanır ve Mehmet yaralı halde bulunur. Mehmet hemen ameliyat için hastaneye kaldırılır ekip ise Sezgin'in peşindedir.


Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 422. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Arka Sokaklar 422. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 422. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 422. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 422. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 422. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 422. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 422. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 422. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 422. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 422. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 422. Bölüm Fragmanı özeti