facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 425. Bölüm Fragmanı 20 Ocak
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 425. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar 425. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 425. bölümü ile 20 ocak cuma akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. Komiser Hüsnü'nün görevden alınmasının şoku henüz atlatılmadan bu defa ekip içerisindeki Hakan ve Ali patlak verir. Hakan ve Ali'nin kulllandığı arabadan seri numaraları tutan kayıp paralar ortaya çıkınca tutuklanırlar.


Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 425. Bölüm Fragmanı 20 Ocak fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Arka Sokaklar 425. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 425. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 425. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Arka Sokaklar 425. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 425. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 425. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 425. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 425. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 425. Bölüm Fragmanı özeti