facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 426. Bölüm Fragmanı 27 Ocak
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 426. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar 426. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 426. bölümü ile 27 ocak cuma akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. Veysel'in açığa çıkması Hüsnü'nün ekibe ve İstanbula dönmesi için yeterli bir sebeptir. Çevik Kuvvet polisi Ferhat ve Osman'a ek iş verir. Osman ve Ferhat görev gereği stadda yer alacaklardır. Vural ve adamlarının düzeneği kuruludur. Bu seferki eylem oldukça ses getirecektir. Bedri ve Hazım bomba yüklü araçla stada doğru yola çıkar.


Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 426. Bölüm Fragmanı 27 Ocak fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 426. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 426. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 426. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Arka Sokaklar 426. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 426. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 426. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 426. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 426. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 426. Bölüm Fragmanı özeti