facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 427. Bölüm Fragmanı 3 Şubat
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 427. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar 427. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 427. bölümü ile 3 şubat cuma akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. Veysel'in esrarengiz ölümüyle birlikte ekibin başı belaya girer. Kenan Aslan 2009'dan beri içerde olduğu hapisten sonunda çıkar. Kenan'ın yokluğunda işleri kızı Yeşim ilerletmiştir. Yeşim küçük yaşlardan itibaren bir mafya kadını haline dönüşür. Kenan Sezgin'i ekibine alır. Rıza Baba ve ekibinden intikam alma vakti gelmiştir.


Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 427. Bölüm Fragmanı 3 şubat fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Arka Sokaklar 427. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 427. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 427. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 427. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 427. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 427. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 427. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 427. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 427. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 427. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 427. Bölüm Fragmanı özeti