facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 428. Bölüm Fragmanı 10 Şubat
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 428. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar 428. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 428. bölümü ile 10 şubat cuma akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. Kenan ve Yeşim'in yaptıkları plan Rıza Baba'yı suçlu konumuna getirir. Rıza Baba tutuklanır. Ekip Rıza Baba'yı temize çıkarmak için Sezgin'i ortaya çıkarmak zorundadır. Rıza Baba'nın ailesi Pınar'ın hamile olduğu haberini alır. Bir taraftan mutluluk yaşarken diğer taraftan Rıza Baba'nın içerde olmasına üzülürler.


Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 428. Bölüm Fragmanı 10 şubat fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Arka Sokaklar 428. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

Sevdaya hayat hoca olmak ćok yakismis


Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 428. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 428. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 428. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 428. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 428. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 428. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 428. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 428. Bölüm Fragmanı özeti