facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 432. Bölüm Fragmanı 10 Mart
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 432. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar 432. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 432. bölümü ile 10 mart cuma akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. Oktay kardeşiyle buluşmayı beklerken Yaser ona Arif Müdür'ü öldürdüğü takdirde kardeşine kavuşabileceğini söyler. Oktay çok çaresizdir bir tarafta çok sevdiği kardeşi diğer tarafta kendisine güvenen Rıza Baba ve ekibi. Arif Müdür'ün İstanbul Emniyeti'nde katılacağı toplantıyı haber alan oktay Arif Müdür'ü tekip eder. Hiç kimsenin beklemediği bir anda Arif Müdür'ü vurur. Arif Müdür olduğu yere yıkılır Oktay ise hemen oradan uzaklaşır.


Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 432. Bölüm Fragmanı 10 mart fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Arka Sokaklar 432. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 432. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 432. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 432. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 432. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 432. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 432. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 432. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 432. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 432. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 432. Bölüm Fragmanı özeti