facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 433. Bölüm Fragmanı 17 Mart
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 433. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar 433. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 433. bölümü ile 17 mart cuma akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. Örgüt'ün eski üyelerinden biri olan Ezma aynı zamanda polisin itirafçısıdır. Ezma hapisten çıkar fakat Malik onu yaşatmamaya kararlıdır. Yaser ile Ezma arasında geçmişten kalan ve çözülmemiş bir mesele bulunmaktadır. Malik'de olayın içne girince aralarındaki anlaşmazlık hat safhaya ulaşır. Rıza Baba ve ekibi Malik'in hücrelerini çökertmeye devam eder.


Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 433. Bölüm Fragmanı 17 mart fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Arka Sokaklar 433. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 433. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 433. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 433. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 433. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 433. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 433. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 433. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 433. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 433. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 433. Bölüm Fragmanı özeti