facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 436. Bölüm Fragmanı 7 Nisan
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 436. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar 436. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 436. bölümü ile 7 nisan cuma akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. Kovandere'de vurulan Mesut acil bir şekilde hastaneye kaldırılır. Mesut'un vurulduğunu öğrenen Hüsnü ve Selin hemen uçağa atlayıp Kovandere'ye gider. Hüsnü için Tunç'dan doku alınması gerekmektedir. Ameliyat sırasında Gümüş'ün baskını beklenmedik olaylara yol açar.


Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 436. Bölüm Fragmanı 7 nisan fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Arka Sokaklar 436. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum Pinar

Mesut biraz daha dayan sakin ölme bu dizi sensiz olmaz

yorum Eda

Yazik oldu zelise her zaman anne baba sözü dinlemek lazim

yorum İsimsiz

En sevdiğim film


Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 436. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 436. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 436. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 436. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 436. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 436. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 436. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 436. Bölüm Fragmanı özeti