facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 437. Bölüm Fragmanı 14 Nisan
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 437. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar 437. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 437. bölümü ile 14 nisan cuma akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. Hemişre ve doktorları bayıltarak ameliyat odasına giren Gümüş tam Mesut'un kafasına silah dayamışken ekip ameliyat odasını basar ve Mesut'un hayatını kurtarır. Fakat Gümüş yine bir şekilde oradan kaçar. Tunç'dan Mesut'a nakil yapılır ve Mesut eski sağlığına kavuşur. Hata yaptığını anlayan Zeliş ailesiyle barışır ve evine geri döner.


Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 437. Bölüm Fragmanı 14 nisan fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 437. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 437. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 437. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 437. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 437. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 437. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 437. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 437. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 437. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 437. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 437. Bölüm Fragmanı özeti