facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 438. Bölüm Fragmanı 21 Nisan
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 438. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar 438. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 438. bölümü ile 21 nisan cuma akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. Hemişre ve doktorları bayıltarak ameliyat odasına giren Gümüş tam Mesut'un kafasına silah dayamışken ekip ameliyat odasını basar ve Mesut'un hayatını kurtarır. Fakat Gümüş yine bir şekilde oradan kaçar. Tunç'dan Mesut'a nakil yapılır ve Mesut eski sağlığına kavuşur. Hata yaptığını anlayan Zeliş ailesiyle barışır ve evine geri döner.


Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 438. Bölüm Fragmanı 21 nisan fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 438. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 438. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 438. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 438. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 438. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 438. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 438. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 438. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 438. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 438. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 438. Bölüm Fragmanı özeti