facebook twitter Google Plus
Arka Sokaklar 439. Bölüm Fragmanı 28 Nisan
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Arka Sokaklar 439. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar 439. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 439. bölümü ile 28 nisan cuma akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. Mankenlik ajansında kızları kullanan Hale'nin suçu ortaya çıkmak üzeredir. Eğer Buse ifade verirse Hale hapse atılacaktır. Hale Buse'nin mahkemede ifade vermemesi için erkek kardeşine kaçırtır. Ekip harekete geçer Buse kurtarılır. Buse hayatını kurtaran Ali'ye bağlanır. Ali ve Buse'yi öpüşürken gören Pınar şoka girer. Pınar ve Ali ayrılıyor mu?


Arka Sokaklar dizisi her Cuma - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Arka Sokaklar 439. Bölüm Fragmanı 28 nisan fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Arka Sokaklar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Arka Sokaklar 439. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Arka Sokaklar 439. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Arka Sokaklar 439. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Arka Sokaklar 439. Bölüm Fragmanı,Arka Sokaklar 439. Bölüm ne zaman,Arka Sokaklar hangi kanalda,Arka Sokaklar ne zaman başlıyor,Arka Sokaklar devam ediyor, Arka Sokaklar 439. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Arka Sokaklar 439. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Arka Sokaklar 439. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Arka Sokaklar 439. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Arka Sokaklar 439. Bölüm Fragmanı neler olacak, Arka Sokaklar 439. Bölüm Fragmanı özeti